تماس:

  «ایران در جهان» مشتاق است تا نظرات خوانندگان خود را دریافت کند. سوال ها یا پیشنهادات و نظرات خود را بطور مستقیم با سردبیر نشریه در میان بگذارید.

  ایمیل سردبیر:
  roozbeh.mirebrahimi@hotmail.com

  ما همه تلاش خود را خواهیم کرد تا پاسخگوی شما باشیم.

  اگر پیغام شما در ارتباط با محتوای مقالات است لطفا نظر خود را در بخش کامنت ها (دیدگاه) با دیگر خوانندگان به اشتراک بگذارید. شاید دیگر خوانندگان بهتر از ما پاسخ یا نظری در مورد دیدگاه شما داشته باشند.

  اگر پیغام شما در ارتباط با ترجمه مقالات است ما از دیدگاه شما استقبال می کنیم و خوشحال خواهیم شد تا با مراجعه به وبلاگ ما که تمرکز بیشتری بر مسایل مرتبط با ترجمه دارد با ما در تماس باشید.
  دسته ها: آرشیوها, روزانه

  7 ديدگاه

  1. پيام says:

   روزبه مير ابراهيمي هرچي فكر ميكنم كه چقدر ازلحاظ فكري مغزت كارنمي كند درتعجبم كه در مقاله اي كه درسايت ماركسيستي گويا نوشته اي واشاره كردي كه (البته فکر نمی کنم چيزی به معنای کامل و منسجم اپوزيسيون وجود خارجی داشته باشد بلکه منظور گروه ها و افراد منفک و پراکنده و غيرمتمرکز مخالف جمهوری اسلامی است)يعني اينقدر بيشعور تشريف داري كه ….. را نمي بيني ؟يعني اصلا اسمشان را هم نشنيده اي حتما خودت وامثال خودت را فقط سياسي ميپنداري وآخوند شياد خاتمي وميرحسين وكروبي وديگر ارازل را فقط تنها راه ميبيني ولي اگريك روز تورا ببينم آنقدر درمغزت خواهم كوبيدتا بفهمي وهمه مطالب را ازهمين طريق به تومعرفي ميكنم چون نميروي مطالعه نميكني وحوزه فكري آنقدر كوچك است كه به ادراك وارد نميشود چون راه ديگري براي آدم تاريك فكر وبيشعوري مثل تووجودندارد

  2. سردبیری says:

   سلام دوست عزیز
   اولا کامنت شما ربطی به مطالب «ایران در جهان» نداشت و بهتر بود که از طریق غیر از سایت «ایران در جهان» برایم ارسال می شد.
   دوم اینکه لحن نوشته و انتقادتان در شان کسی که قرار است نظر دیگری را «نقد» و یا حتی «نادرست» بشمارد نبود. اما بهر حال یک نکته در نوشته ام در این زمینه بود که باید دقت می کردید. من نوشتم «چیزی به معنای کامل و منسجم اپوزیسیون وجود خارجی ندارد» اگر درست دقت می کردی من منکر هزاران گروه و فرد که در «اپوزیشن» هستند نبوده و نیستم. بلکه منظورم «اپوزیسیون منسجم» و لزوما متحد بود که همچنان به آن باور دارم و اتفاقا جزو اولین کسانی هستم که اگر غیرش تحقق پیدا کند از صمی قلب خوشحال خواهم شد …

  3. majid says:

   دوست عزیز سلام

   لطف کنین بعد از هر مقاله‌ ترجمه شده، لینک اصلی‌ خبر رو هم قرار بدین

  4. homayoon says:

   salam man mikham bahai besham lotfan komakam konid

  5. tohid says:

   به فونت و گرافیک سایتتون برسید واقعا بده به خصوص فونت(قلم)

  6. قطعنامه 9 دی says:

   بسمه تعالی
   باسلام به امام زمان (عج) و یاورش سید خراسانی.
   محمد ابوالقاسمی کنی از بچه حزب اللهی های فرهیخته ساکن بلوارفردوس تهران هستند که بنا به عشقی که به ولایت دارند در جریان فتنه 88 هرچه در توان داشتند در طبق اخلاص نهاده و در منکوب ساختن فتنه گران و شورشیان خیابانی از هیچ اقدامی دریغ نکردند. برادرانشان هم افتخار فعالیت در منکوب ساختن منافقین و اشرار تجزیه طلب کردستان دارند.

   لذا منافقین و معاندین نظام اخیرا در اینترنت و سایر نقاط دست به هتک حرمت ایشان و خانواده ابوالقاسمی کنی زده اند و به ایشان فرهیخته شهر نو و ممد دستگاه و ممد ابولی و ممد ابول کس قرنه و ابولجاکشی و لات عربده کش و شرخر و خواهر کس ده شرارت پیشه و مادر جنده و نوکر استبداد و خایه مال رهبر گفته اند و همچنین گفته اند خواهر و مادرش محله را کردن شهرنو که با این اطلاعیه دوستداران ایشان روشن می نمایند که ایشان همواره در التزام ولایت فقیه بوده و برای حفظ نظام از هیچ کوششی دریغ نکرده اند. و تا خون دارند از نظام ولایت فقیه و بچه های انصار حزب الله پشتیبانی خواهند کرد.

   ای لازم به ذکر است ایشان از اقوام جناب آقای باقری کنی که از اقوام مقام معظم رهبری و یاور رئیس جمهور محبوب جناب آقای دکتر احمدی نژاد و یاور دکتر سعید جلیلی بسیجی دلاور دیپلمات زبده هسته ای از سربازان آقا امام زمان می باشند.
   نصر من الله و فتح قریب

  7. ساسان اردشیری says:

   سلام و خسته نباشید متاسفانه به دلایلی قادر به خرید نمی باشم ولی علاقه مند به خواندن نشریه شما می باشم . فکری به حال آدم های در بند بکنید . ممنونم

  یک دیدگاه بگذارید